Hakkımızda

amerika-yasam
relifeusa hakkimizda
Vizyon & Misyon

Türkiye'de girişimci danışmanlığı denilince akla gelen ilk firma olma vizyonu ve yurtdışına yaptığımız yatırımlar sayesinde ülkemize değer katma misyonumuz ile çıktığımız bu yolda, attığımız her adım tecrübelerimize dayanırken; motivasyonumuz ise sizden aldığımız güvene dayanıyor.

Hakkımızda

20 yılı aşkın süredir birçok farklı sektörde ve Doğu Avrupa, Balkanlar, Orta ve Uzak Doğu, Orta Asya, Kuzey ve Orta Afrika gibi Dünya’nın farklı coğrafyalarında, profesyonel yöneticilik, teknik danışmanlık ve ortaklıklardan sonra bu birikimimizi kendimiz gibi girişimci ruhlara ilham kaynağı olarak kullanmaya karar verdik.
Yeni bir hayata başlamak gibi radikal bir kararın sanıldığı kadar zor olmadığını, iyi bir planlama ve tecrübe ile mümkün olabileceğini paylaşarak, insanların hayatına dokunabilmek ve dokunduğumuz insanların hayatının mutlulukla değiştiğini görmek tüm yorgunluğumuza değiyor.

Türkiye’de girişimci danışmanlığı denilince akla gelen ilk firma olma vizyonu ve yurtdışına yaptığımız yatırımlar sayesinde ülkemize değer katma misyonumuz ile çıktığımız bu yolda, attığımız her adım tecrübelerimize dayanırken; motivasyonumuz ise sizden aldığımız güvene dayanıyor. Yatırımcı ortağı olduğumuz iş fikrimiz hayata geçtikten sonra hızlı bir şekilde büyümeye başladı. Biz de bu işin daha da büyümesi açısından kaynaklarımızı ve yatırımlarımızı çeşitlendirmek adına girişimciler ruha sahip yeni iş ortaklarımız ile paylaşma kararı aldık. Oluşturduğumuz iş modelinde bayilikler ile şubelerimizi arttırdık ve arttırmaya da devam ediyoruz. Böylece hem biz, hem de girişimci ortaklarımız adına riski minimize ederken, karlarını arttırıyoruz.

Siz de iş modelimiz ile Amerika’da iş kurarak ailenizle beraber Amerika’da yaşam hayalinizi gerçekleştirebilir, kendi işinizin patronu olarak çalışabilir ve Amerika’ya yatırım yapabilirsiniz. RelifeUSA ile birlikte hayatını güvenli bir limanda yeniden kurmak ve devam ettirmek isteyenler için; işletme kurulumundan Amerika E2 vizesi ile Amerika’da yaşamaya kadar birçok seçenek sizleri bekliyor.